Tartu Emajõe Kool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Kasvatajad Tugispetsialistid Tervishoiutöötajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Kristel Mets (CV)

Direktor
+372 5306 4796
kristel.mets@tek.tartu.ee

Haridus:

Eripedagoogika (magistrikraad või vastav kvalifikatsioon)

Vastuvõtuaeg:

T, R 09–16

Riina Kiting (CV)

Õppejuht
+372 740 0269
riina.kiting@tek.tartu.ee


Kaija Vaskma

Juhiabi / finantsspetsialist / andmekaitsespetsialist
+372 742 3639
kaija@tek.tartu.ee


Ain Kallavus

Majandusjuhataja
+372 742 2242
haldus@tek.tartu.ee

Õpetajad (21)

Kati Ainsalu (CV)

Klassiõpetaja
kati@tek.tartu.ee


Merlyn Arvola (CV)

Informaatika
Klassiõpetaja
merlyn.arvola@tek.tartu.ee


Tiina Huul (CV)

Ajalugu, ühiskonnaõpetus, geograafia, usundiõpetus
tiina.huul@tek.tartu.ee


Sirli Heil (CV)

Õpetaja


Katri Härmoja (CV)

Rütmika, kehaline kasvatus, füsioteraapia
katri.harmoja@tek.tartu.ee


Marika Kaljuste (CV)

Eesti keel, kirjandus, orienteerumine, karjääriõpetus
marika.kaljuste@tek.tartu.ee


Annlis Kuld (CV)

Klassiõpetaja
annlis.kuld@tek.tartu.ee


Merle Kupri (CV)

Eesti keel ja kirjandus
merle.kupri@tek.tartu.ee


Kadri Kutsar (CV)

Muusika
kadri.kutsar@tek.tartu.ee


Monika Metsaru (CV)

Saksa keel
monika.metsaru@tek.tartu.ee


Kristi Moppel (CV)

Tehnoloogia
kristi.moppel@tek.tartu.ee


Elge Leiten (CV)

Loodusained, inimeseõpetus
elge.leiten@tek.tartu.ee


Monica Lõvi (CV)

Gümnaasiumi inglise keel
monica.lovi@tek.tartu.ee


Pille Pattak (CV)

Kunst, käsitöö, tööõpe
pille.pattak@tek.tartu.ee


Virve Pirbe (CV)

Inglise keel
virve.pirbe@tek.tartu.ee


Kristo Ringas (CV)

Kehaline kasvatus
kristo.ringas@tek.tartu.ee


Merje Toom (CV)

Klassiõpetaja
merje.toom@tek.tartu.ee


Mairit Trei (CV)

Klassiõpetaja
mairittrei@tek.tartu.ee


Julia Trofimova (CV)

Matemaatika
julia.trofimova@tek.tartu.ee


Tiia Tõnts (CV)

Klassiõpetaja
tiia.tonts@tek.tartu.ee


Dmitri Luppa

Füüsika
dmitri.luppa@tek.tartu.ee

Kasvatajad (4)

Celia Hirmo

Kasvataja
celia.hirmo@tek.tartu.ee


Merle Kupri

Pikapäevarühma kasvataja
merle.kupri@tek.tartu.ee


Karmen Münt

Kasvataja
karmen.mynt@tek.tartu.ee


Tiiu Viitkar

Kasvataja
tiiu.viitkar@tek.tartu.ee

Tugispetsialistid (7)

Monica Lõvi (CV)

Sotsiaalpedagoog
+372 742 3311
monica.lovi@tek.tartu.ee


Merlyn Arvola (CV)

Tüflopedagoog
merlyn.arvola@tek.tartu.ee


Sirli Heil (CV)

Tüflopedagoog


Ragne Kuusk (CV)

Logopeed, tüflopedagoog


Maarja Madissoo (CV)

Psühholoog
+372 740 0642
maarja.madissoo@tek.tartu.ee


Tiia Tõnts (CV)

Logopeed
tiia.tonts@tek.tartu.ee


Anne Kõiv (CV)

Tüflopedagoog
anne.koiv@tek.tartu.ee

Tervishoiutöötajad (1)

Sigrid Alla

Kooliõde
+372 740 0073

Vastuvõtuaeg:

E, T, N 08–11, 15–16
K 08–10, 15–18
Töötajad (12)

Anneli Benno

Õpetaja abi


Kaja Gärtner

Kasvataja abi (öösel)


Aliina Johanson

Kasvataja abi (öösel)


Toomas Kits

IT spetsialist
+372 5340 6685
it@tek.tartu.ee


Tiiu Laks

Kasvataja abi


Silja Linnamägi

Raamatukoguhoidja-arhivaar, õpetaja abi
+372 740 0077
raamatukogu@tek.tartu.ee


Piret Luhamaa

Kasvataja abi (öösel)


Merili Madissoo

Kasvataja abi


Pille Markov

Huvijuht
+372 740 0078
pille.markov@tek.tartu.ee


Zulfia Mirzojeva

Pikapäevarühma kasvataja abi, õpetaja abi


Katrin Nigols

Õpetaja abi


Tiina Ott

Kasvataja abi

Võta meiega ühendust

Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Tartu Emajõe Kool

Üldinfo